درباره ما

شرکت مهندسی و ساخت صنایع فلزی حدید ۱۱۰، درسال ۱۳۸۰ باهدف گسترش فعالیت‌های تخصصی درجهت طراحی و محاسبات و ساخت و نصب انواع اسکلت‌های فلزی سبک و سنگین و به صورت پیچ و مهره‌ای و جوشی شروع به فعالیت نمود و تاکنون در زمینه‌های فوق با همکاری نیروهای مجرب و کارآزمودهٔ خود در پروژه‌های مختلف دولتی و ملی، عمرانی و خصوصی در سطح کشور مشغول به فعالیت و ایفای نقش خود می‌باشد.

خط مشی

این شرکت در طی دوران فعالیت خود به منظور ارتقاء سطح کیفی و کمی در پروژه‌های جاری و آتی با جذب کارشناسان زبده و نیز تهیه تجهیزات اجرایی، کنترل کیفیت و آموزش پرسنل، توانسته است در رسیدن به استانداردهای مهندسی مورد نظر کارفرمایان محترم گام‌های مهمی برداشته و مصمم به ادامه و رشد و ترقی در این مسیر تا رسیدن به اهداف تعیین شده در خط مشی کیفی و اجرایی شرکت می‌باشد.

در این راستا این شرکت با انجام اقدامات اصلاحی مورد نیاز به منظور بهبود مستمر در فرایندهای تولیدی اجرایی و کیفی خود سعی دارد تا با اجرا و اتمام مناسب و به موقع و باکیفیت پروژه‌ها موفق به جلب هرچه بیشتر رضایت مشتریان محترم گردد.

 

کادر فنی و مهندسی

دفترفنی: در این بخش با بهره گیری از مهندسین مجرب عمران نقشه‌های کارگاهی ونقشه های Shopdrawing توسط نرم افزار تکلا، برآوردهای اولیه و همچنین شناسنامه‌های اجرایی جهت ارائه به مشاوران و کارفرمایان محترم تهیه می‌گردند.

واحد اجرایی: این بخش شامل مهندسین مجرب در زمینهٔ اجرا می‌باشد که در حین ساخت و همچنین نصب از نزدیک و حسن انجام کار نظارت دارند.

واحد کنترل کیفیت: این واحد از مجموعه مهم‌ترین واحد شرکت محسوب می‌گردد که شامل مهندسین مجرب صنایع می‌باشد، لذا طبق نظر مدیریت مجموعه، مسئول کنترل کیفی از اختیارات تام در زمینهٔ کنترل کیفیت مطابق با استانداردهای مورد نظر کارفرما برخوردار می‌باشند. در این واحد تست‌های غیر مخرب UT و VT و PT و MT روی جوش‌های مطابق با استاندارهای کارفرما انجام می‌شود.

واحد کنترل کیفی قادر است در صورت مشاهده موارد عدم انطباق دستور توقف تولید را صادر نماید. این واحد علاوه بر انجام تست‌های جوش، بر کیفیت مصالح ورودی و مواد مصرفی جوش (الکترودها، سیم جوش، پودر جوش و …) و همچنین سند بلاست و رنگ آمیزی نیز نظارت دقیق دارد.

این واحد قادر به ارائه QCTM,QCP,WPS,ITP برای پروژه‌ها می‌باشد.

 

تجهیزات و امکانات شرکت مهندسی و ساخت صنایع فلزی حدید ۱۱۰

ژنراتور برق۴ دستگاه
موتور جوش۵ دستگاه
رکتی فایر۳۰ دستگاه
دستگاه جوش زیر پودری۲ دستگاه
دستگاه برش برقی اتوماتیک۳ دستگاه
اره آتشین۱ دستگاه
دریل رادیال۱ دستگاه
دستگاه جوش CO2۸ دستگاه
دریل مگنت۵ دستگاه
لیفتراک ۱۰ تن۱ دستگاه
دستگاه هوا برش۸ دستگاه
سنگ فرز۳۰ دستگاه
مجموعه سند بلاست۱ دستگاه
پمپ هوا۳ دستگاه
جرثقیل دروازه‌ای۲ دستگاه
مساحت کارخانه۱۲۰۰۰ مترمربع